Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


    

Drodzy Klienci i Partnerzy!

Od 1964 roku działamy na krajowym i międzynarodowym rynku znani pod nazwą SISTAG. Przez cały ten czas nasza firma bezustannie odpowiada na rosnące potrzeby coraz bardziej wymagających klientów.
W zakresie zasuw WEY jesteśmy jednym z wiodących dostawców na świecie. WEY jako marka jest rozpoznawana i międzynarodowo chroniona. W przemyśle nazwa ta oznacza szwajcarską jakość, zarówno w odniesieniu do produktu, jak i wsparcia, które oferujemy. Jest to także równoznaczne z doświadczeniem, kompetencjami, elastycznością i najwyższą niezawodnością.

Wizerunek produktów marki WEY oparty jest na wyjątkowej funkcjonalności, bezpieczeństwie oraz łatwości użytkowania, a także długiej żywotności urządzeń. Pragnąc odzwierciedlić znakomitą renomę produktów na całym świecie, zdecydowaliśmy się markę WEY jeszcze bardziej wyeksponować. A to oznacza skuteczniejsze działania w osiąganiu celów w przyszłości. Jak mamy zamiar to osiągnąć? Poprzez umieszczenie nazwy WEY w centrum uwagi. Nowy, dynamiczny wizerunek gwarantuje jednolitość w sposobie, jaki prezentujemy się na całym świecie, a to pozwoli nam na osiąganie pewnych, jasno zdefiniowanych celów w przyszłości.
Nigdy nie zapominając skąd pochodzimy i kim jesteśmy.

That’s the Wey we go.
Z poważaniem, Hans-Jörg Sidler

Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: