Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Spółka AFT podpisała kontrakt na dostawę 24 szt. klap odcinających (tandemowych o 100% szczelności) dla realizowanego przez Instal Kraków S.A. projektu:

Budowa kanałów spalin i wentylatorów wspomagających w ramach budowy Instalacji Odsiarczania Spalin IOS IV dla mocy około 800MWe (dla bloków 200MW, nr 1-8) na terenie Enea Wytwarzanie S.A. w Kozienicach.
Zakres wymiarów dla całego projektu - najmiejsze klapy o wymiarach 2 x 2,6m, największe o średnicy 9,6m. W ramach podpisanego kontraktu Spółka AFT wykonuje 4 szt. klap kanałów spalin o średnicy 9,6m. Większość klap (w tym 2 szt. o średnicy 9,6m) będzie wyposażone w napędy umożliwiające szybkie otwarcie klapy w czasie poniżej 5s.
Jest to duże wyzwanie inżynierskie możliwe do osiągnięcia dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu konstrukcyjnego i produkcyjnego AFT Sp. z o.o.

Pierwsze dostawy przepustnic zostały zrealizowane w lutym i marcu 2014r. Planowany termin zakończenia całego projektu jest przewidywany na pierwszą połowę 2015 roku. Jednak większość dostaw urządzeń produkcji AFT odbędzie się w 2014 roku. Na załączonym rysunku przedstawiamy klapę o średnicy 9,6 m z napędem liniowym, elektryczno-sprężynowym ze sprzęgłem magnetycznym umożliwiającym otwarcie w czasie poniżej 5s.

Poniżej załączamy zdjęcia wykonane podczas prób drugiej partii dostaw urządzeń, które odbyły się w połowie czerwca 2014r.


Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: