Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Firma AFT Sp. z o.o. po raz kolejny potwierdziła swoją wartość rynkową.

Spółka została właśnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business)

- w jubileuszowej, X edycji Konkursu Gepard Biznesu 2015,
- w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015
- oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.
czytaj więcej
W roku 2015 firma AFT dostarczyła dla klienta z Niemiec, wykonawcy instalacji odsiarczania spalin na dwóch obiektach w Korei i na Dominikanie nastepujące klapy:
czytaj więcej
W dniu 22.05.2015 AFT Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą PN-EN ISO 14001:2005, w ramach prowadzonego przez SENSE consulting sp. z o.o. projektu „Firma Ekologiczna Systemowo” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

czytaj więcej
Spółka AFT podpisała kontrakt na dostawę 24 szt. klap odcinających (tandemowych o 100% szczelności) dla realizowanego przez Instal Kraków S.A. projektu:

Budowa kanałów spalin i wentylatorów wspomagających w ramach budowy Instalacji Odsiarczania Spalin IOS IV dla mocy około 800MWe (dla bloków 200MW, nr 1-8) na terenie Enea Wytwarzanie S.A. w Kozienicach.
czytaj więcej
W listopadzie 2011 kolejne zasuwy DN1600 firmy SISTAG trafiły na budowę syfonu w Warszawie, stanowiącego ostatni element układu przesyłowego ścieków z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni "Czajka" MPWiK w m.st. Warszawy.

czytaj więcej
Zasuwy nożowe SISTAG DN1600 na budowę syfonu w Warszawie stanowiącego ostatni element układu przesyłowego ścieków z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni „Czajka” MPWiK w m.st. Warszawie S.A.
czytaj więcej
W dniu 21 kwietnia 2010 mija 20 rocznica założenia Spółki AFT.
Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę!
czytaj więcej
W związku ze wzrostem zapotrzebowania klientów na klapy zwrotne dwuklapkowe Spółka AFT uruchomiła projekt polegający na opracowaniu typoszeregu klap zwrotnych typu EUROSTOP.
czytaj więcej
W związku z realizacją dostaw armatury dla projektu modernizacji instalacji spalania gazu gardzielowego w obiektach należących do firmy Energetyka Sp. z o.o. na terenie Huty Miedzi Głogów, konstruktorzy AFT zaprojektowali przepustnice regulacyjne typu DV o szczelności 0,1 % kvs.
czytaj więcej
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: