Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Program
dystrybucyjny

Tworzymy najszerszą ofertę w zakresie armatury i pomp dla nowoczesnych instalacji. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę wielu znanych i cenionych w całej Europie marek. Kontrahentów dobieramy pod kątem najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań, filozofii wdrożeń, proklienckiego podejścia, dbałości o środowisko naturalne. Dostawa rozwiązań w oparciu o autorski program wdrożeń projektowych, profesjonalne doradztwo, zaplecze serwisowe pozwalają nam kompleksowo odpowiadać na nawet najbardziej zaawansowane potrzeby naszych klientów. Mając pewność jakości oferowanych rozwiązań firmujemy udzielane gwarancje.

Pobierz nasz katalog dystrybucyjny
 
 
 
 
 
 
 

Producenci

 
Firma CERA SYSTEM GmbH jest wiodącym producentem ceramiki technicznej. W zakresie dostaw posiada zawory kulowe, zasuwy, kształtki rurowe wykładane ceramiką, ceramiczne dysze, mieszacie statyczne i inne urządzenia wykonane z ceramiki, które znajdują zastosowanie tam, gdzie medium ma jednocześnie własności ścierne i korozyjne oraz wysoką temperaturę.

Stosowane materiały to alumina, zirconia, węglik krzemu, azotek krzemu. Standardowe zawory i kształtki obsługują media o temperaturze do +300°C, wykonania specjalne do +850°C. Zawory ceramiczne są po zamknięciu gazoszczelne, w opcji mogą spełniać wymogi TA-Luft.

Wyroby CERA SYSTEM znajdują zastosowanie w instalacjach odsiarczania spalin, transporcie kwasów zanieczyszczonych częściami stałymi, instalacjach produkcji sody, dwutlenku tytanu, gipsu, instalacjach gorącego kwasu solnego, odlewnictwie metali lekkich i innych.
 
 
 
 
 
Firma DICKOW PUMPEN KG – specjalizuje się w produkcji pomp wirowych dla zastosowań przemysłowych w instalacjach chemicznych, petrochemicznych, przeładunku paliwa, instalacjach oleju grzewczego, instalacjach płynnego gazu LPG i innych.

W ofercie firmy znajdują się pompy z korpusem spiralnym, pompy boczno-kanałowe oraz pompy odśrodkowe wielostopniowe. Pompy te są dostępne w dwóch wersjach: z uszczelnieniem mechanicznym i ze sprzęgłem magnetycznym. Pompy ze sprzęgłem magnetycznym, zwane też pompami bezuszczelnieniowymi lub hermetycznymi, są stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo i niezawodność pracy instalacji, a więc do wszelkich cieczy łatwopalnych, żrących, trujących i mających szkodliwy wpływ na środowisko. Pompy DICKOW w zależności od wykonania obsługują media o temperaturach od -120°C do +400°C, ciśnieniach roboczych do 100 bar i wydajnościach w zakresie od 2 do 1200 m3/h.
 
 
 
 
 
Firma GEMÜ jest wiodącym producentem zaworów membranowych, grzybkowychi przepustnic wraz z całą rodziną napędów i wyposażenia dodatkowego. Produkty GEMÜ stosowane są w najbardziej wymagających gałęziach przemysłu, takich jak chemia, farmacja, elektronika, przemysł elektromaszynowy oraz w gospodarce komunalnej, głównie w instalacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków, ochronie powietrza itp.
 
 
 
 
 
Firma OHL Gutermuth jest producentem przepustnic oraz zaworów z uszczelnieniem metal na metal dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, hutnictwa, energetyki i przemysłu stoczniowego.

Urządzenia produkcji OHL pracują na instalacjach wysokoparometrowych zapewniając niezawodne i bezpieczne zamykanie, otwieranie lub regulację przepływu. Zawory oferowane są z napędami ręcznymi, pneumatycznymi, hydraulicznymi i elektrycznymi, zarówno w wersjach zamknij-otwórz, jak i regulacyjnych.
 
 
 
 
 
Firma PROTEGO produkuje przerywacze płomieni różnego typu oraz zawory redukcyjne ciśnieniowo-próżniowe i wyposażenie zbiorników dla zakładów produkcyjnych, które produkują, przetwarzają, magazynują lub transportują substancje łatwopalne i wybuchowe.

Wyroby firmy PROTEGO spełniają wymagania dyrektywy ATEX oraz uwzględniają wytyczne norm EN, ISO i norm amerykańskich USCG.

Dyrektywy ATEX dla producenta i inne dla użytkownika wymagają szczególnej wiedzy i staranności w doborze właściwych urządzeń. Zespół AFT posiada duże doświadczenie we właściwej interpretacji zapisów dyrektywy ATEX. Przeprowadzamy szkolenia, konsultacje techniczne oraz świadczymy usługi serwisowe.
 
 
 
 
 
SEEPEX jest jednym z wiodących producentów pomp ślimakowych dla aplikacji, w których mamy do czynienia z mediami o dużej zawartości technologicznych substancji stałych lub zabrudzeń. Media takie występują w instalacjach ochrony środowiska - oczyszczalniach ścieków, przemyśle chemicznym, papierniczym, spożywczym, petrochemicznym i innych.

AFT prowadzi szeroko zakrojoną obsługę techniczną w zakresie konsultacji projektowych, doboru, ofertowania i dostaw. Świadczymy również obsługę serwisową i gwarancyjną w oparciu o profesjonalny zespół mechaników serwisowych i magazyn części zamiennych w Poznaniu.
 
 
 
 
 
Firma STRAUB jest producentem uniwersalnego systemu bezkołnierzowego łączenia rur za pomocą złączy rurowych. System jest prosty w obsłudze, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo w najwyższym światowym standardzie.

Zalety, które przekonują do zastosowania złączy Straub:
  • możliwość zastosowana do wszystkich rodzajów połączeń rurowych
  • łączenie rur z identycznych lub różnych materiałów
  • możliwość łączenia rur o różnej grubości ścianek
  • możliwość kompensacji wydłużeń liniowych i odchyleń kątowych
  • absolutna szczelność - połączenia przy mediach płynnych, gazowych oraz w przypadku substancji sypkich
  • możliwość naprawy uszkodzeń podczas pracy rurociągu szybko i pewnie
  • szybki i łatwy montaż bez zastosowania specjalistycznych narzędzi.
 
 
 
 
 
Firma STRIKO Verfahrenstechnik jest producentem płytek bezpieczeństwa, mieszaczy statycznych, wymienników ciepła dla mediów lepkich oraz odmgławiaczy.

Produkty te są stosowane w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, spożywczym i farmaceutycznym oraz w instalacjach wentylacyjnych. Oprócz wykonań standardowych możliwe są wykonania specjalne na życzenie Klienta. Stosowane materiały to m.in. stale kwasoodporne, grafit, stale specjalne, tytan, tworzywa sztuczne.
Średnice nominalne od DN1 do DN4000, ciśnienia od 20 mbar do kilkuset barów.

Dla wszystkich oferowanych produktów firma STRIKO wykonuje obliczenia podczas doboru i ten sposób gwarantowane jest ich prawidłowe działanie w instalacjach.
 
 
 
 
 
SISTAG Absperrtechnik produkuje zasuwy nożowe i zastawki kanałowe.

Zasuwy nożowe WEY stosowane są do odcinania lub regulacji przepływu mediów zanieczyszczonych, osadów, szlamów, granulatów, materiałów sypkich, abrazyjnych lub innych mediów o wysokiej gęstości.

Zastawki kanałowe WEY przeznaczone do odcinania i regulacji przepływu, ścieków i wody, wykonywane są dla kanałów otwartych i zamkniętych. W standardzie zbudowane są z lekkich, ale solidnych materiałów. Dostarczane mogą być również jako zastawki przelewowe z dolną płytą regulacyjną. Program produkcyjny obejmuje też zamknięcia segmentowe, zastawki hydrostatyczne, zastawki uchylne oraz szandory.

Z uwagi na swoją bezkompromisową jakość i prawie bezserwisową wieloletnią eksploatację zasuwy nożowe (w charakterystycznym czerwonym kolorze) i zastawki kanałowe znalazły powszechne zastosowanie w całej Polsce.
 
 
 
 
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: