Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Chemia


Przetwórstwo paliw płynnych
Magazynowanie paliw
Chemia organiczna i nieorganiczna
Farmacja
Przetwórstwo chemiczne to newralgiczny obszar, w którym jakość procesów zależy od wielu czynników - m.in. jakości biorących w nich udział urządzeń. Fermentacja, synteza chemiczna, rafinacja, procesy chemiczne wymagają zaawansowania technologii, która nie tylko będzie gwarantem bezpieczeństwa ale również stanie na straży jakości finalnego produktu. Oferta AFT odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających branż. Nasze urządzenia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb, poprzedzając ich dostawę merytorycznym wywiadem i doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań.

Do realizacji instalacji chemicznych dedykowane są prawie wszystkie urządzenia z palety dostaw i produkcji AFT. W zakresie armatury odcinającej i regulacyjnej zastosowanie znajdują przepustnice produkcji: AFT, GEMU, OHL, zasuwy nożowe SISTAG, zawory kulowe Cera System. Dla zabezpieczenia instalacji przed wybuchem - przerywacze płomienia i zawory oddechowe Protego, płytki bezpieczeństwa STRIKO. W dostawach pomp produkty firmy Dickow i SEEPEX. W montażu i kompensacji rurociągów - złącza do rur firmy Straub.
 
 
 
 

Realizacje


Gospodarka paliwowa
Farmacja
Chemia
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: