Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Woda i ścieki


Oczyszczalnie ścieków
Stacje uzdatniania wody
Przepompownie
Rurociągi przesyłowe
Zaopatrzenie w wodę miast i wsi a także ekologiczne, ekonomiczne i efektywne oczyszczanie ścieków jest jednym z podstawowych zadań inwestycyjnych infrastruktury komunalnej. W tym celu niezbędna jest optymalizacja i podwyższanie jakości uzdatniania i dystrybucji wody. Oferta AFT to wachlarz innowacyjnych rozwiązań powstałych w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dostawę najlepszej jakości i zarazem ekonomicznych urządzeń, inżynierskie zaplecze doradcze oraz niezawodny 24-godzinny serwis.

Dla realizacji instalacji z obszaru uzdatniania wody dostarczamy urządzenia do odcinania i regulacji przepływu, między innymi: przepustnice centryczne GEMÜ i AFT, zawory membranowe firmy GEMÜ, zasuwy nożowe SISTAG i złącza firmy STRAUB oraz odpowiednie napędy dla tych armatur.

Zakres naszych dostaw dla oczyszczalni ścieków obejmuje w szczególności urządzenia związane z transportem i przeróbką osadów np.: odwadnianie, higienizacja, suszenie, spalanie. Dostarczamy: pompy ślimakowe produkowane przez firmę SEEPEX, zasuwy nożowe i zastawki kanałowe produkowane przez firmę SISTAG, przepustnice centryczne firmy GEMÜ i AFT, klapy zwrotne produkcji AFT, złącza firmy STRAUB do bez kołnierzowego łączenia rur obiektowych i kolektorów ściekowych oraz przerywacze płomienia i zawory oddechowe firmy PROTEGO dla instalacji biogazu.
 
 
 
 

Realizacje


Zaopatrzenie w wodę
Oczyszczalnie ścieków
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: