Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Energia


Energetyka zawodowa
Ciepłownictwo
Instalacje ochrony powietrza
Hutnictwo
Energia jest siłą napędową naszej cywilizacji. Codziennie wykorzystujemy ją na tysiące sposobów. Dlatego tak ważne jest aby jej pozyskiwanie odbywało się w wyniku procesów przyjaznych środowisku naturalnemu z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa pracy. Aby było to możliwe instalacje przemysłowe cechować musi niezawodność, najwyższa jakość wykonania i wysoki poziom obsługi serwisowej.

Odpowiadamy tym wymaganiom poprzez dobór i dostawy urządzeń indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdej instalacji. Nasze doradztwo opiera się na wiedzy i doświadczeniu kadry inżynierskiej, zdobytych w trakcie realizacji szeregu projektów krajowych i zagranicznych. Oferta zawiera najszerszy na rynku pakiet rozwiązań pochodzących od uznanych na rynkach europejskich producentów. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie nie tylko na etapie realizacji projektu ale również w całym okresie opieki serwisowej.

Zakres naszych dostaw dla instalacji przemysłowych obejmuje klapy, przepustnice centryczne firmy GEMÜ dla cieczy i gazów, również agresywnych i łatwopalnych, zasuwy nożowe SISTAG i ceramiczne zawory kulowe CERA SYSTEM dla mediów ściernych.

Niezawodność urządzeń zależy w dużym stopniu od jakości sterowania, dlatego dostarczamy również nowoczesne kompleksowe rozwiązania systemów automatyki.
 
 
 
 

Realizacje


Energetyka zawodowa
Metalurgia i Hutnictwo
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: