Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

O firmie

 
Jesteśmy nowoczesną firmą inżynierską, wyspecjalizowaną w doborze, produkcji i dostawach zaworów odcinających, regulacyjnych oraz pomp dla instalacji przemysłowych i komunalnych. Dbamy o najwyższą jakość oferty, dlatego też od blisko 30 lat współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i docenionymi w całej Europie dostawcami armatury, będąc ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Klapy wykorzystywane w instalacjach przesyłu spalin i powietrza produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując do tego środki pozyskiwane na innowacyjne wdrożenia w ramach dotacji ze środków unijnych.

Wszyscy Klienci korzystający z naszych urządzeń są w stanie poświadczyć terminowość, wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, fachowość doradztwa oraz niezawodność wsparcia również na etapie samej eksploatacji.

Obecnie zatrudniamy we wszystkich działach firmy ponad 70 osób.
 
 
 
 

Certyfikaty

 
AFT Sp. z o.o. ma wdrożony System Zarządzania Jakością zg z wymaganiami norm ISO 9001:2015 jak również System Zarządzania Środowiskowego zgodnie z wymaganiami norm ISO 14000 .

Oferowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie wymagane przepisy i są zgodne z odpowiednimi dyrektywami Unii Europejskiej.
 
 
 
 
 

Zarząd spółki

 
Romana Spalony
Członek Zarządu

Wojciech Spalony          Renata Czech         
Członek Zarządu                  Członek Zarządu          
                                               Dyrektor Finansowy    

 
Sekretariat
+48 61 820 51 45
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy *
Treść wiadomości
* opcjonalnie
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


Formularz kontaktowy
Adres e-mail
Firma
Ulica
Miasto
Kod
Telefon
Treść wiadomości
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: